Tarihçe ;

Balder İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında Erciyes İnşaat ve A Tasarımın güçlerini birleştirilmesiyle kurulmuştur. Firmamız her ne kadar yeni kurulmuş olsa da firma ortaklarımız 1990 yılından buyana İnşaat sektöründe yer almaktadır. Balder İnşaat ortakları uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak inşaat sektöründe kendini kanıtlamıştır.

Firmamız inşaat sektöründe kaba inşaattan iç dekorasyona kadar her alanda faaliyet göstermekte ve aynı zamanda toptan / perakende satış yapmaktadır. Ayrıca günümüz şartlarına ayak uydurmak amacı ile Arnavutköy bölgesinde 1100m2 alan üzerine Yapı Market inşaatına başlamıştır. Kısa süre sonra bayiliklerini yaptığımız firmaların ürünleri başta olmak üzere A’ dan Z’ ye her ürünü bulabileceğiniz bir yapı market haline gelecektir.

Vizyonumuz ;

Firmamız müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda ulusal ve uluslar arası platformda sektörün tercih edilen inşaat şirketlerinden biri olmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz ;

Taahhütlerimizi en iyi şartlarda gerçekleştirmek, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet sunarak "Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek" en büyük hedefimizdir.

 

 Balder İnşaat Tüm Hakkı Saklıdır © 2011 | balderinsaat.com.tr